Setkání

Milan Sklenář 09.04.2013

Jméno:
Antonín Hofmann
E-Mail:
hofmann@radioegrensis.cz
Text:
Vážení kolegové Dyleňáci,
Jsem ten, komu dnes bývalá hláska na Dyleni patří.Ti z vás kteří jste na dyleni sloužili znáte prostory pod bývalími garážemi cca 200m2 plochy kam bych chtěl v budoucnu instalocat jakési muzeum vzpomínek na dobu elektronické války. Dnes již nepřítel bydláí jinde a tak vznikl prostor kde si tyto doby připomenout.Chtěl bych vás všechny poprosit o cokoli co můžete nabídnout,od fotek počínaje až po nějaké ty čudlíky které bychom do těchto prostor nainstalovali.Rozhodně se nebráním jakékoli spolupráci hlavou počínaje a lopatou konče.Já sám jsem sice bývalý vojenský spojař a sloužil jsem u 65 motostřeleckého pluku v Chebu jako spojovací náčelník,ale s tím co se na Dyleni dělo jsem se nesetkával.Pokud se kdokoli z vás rozhodne přispět svojí kapkou tak řkám :jdu do toho.Ještě pozvání, na 13 července 2013 klub českého pohraničí pořádá sraz bývalých příslušníků PS a na tento víkend jsem se rozhodl zžýapůjčit ji prostory v arealu ale také pro zájemce otevřít bránu a umožnit prohlídku tohoto objektu tak jak jsme jej za dobu kdy nám patří objekty upravili.
Můj kontakt: RTV Cheb k.s. , Dlouhá 10, 350 02 Cheb.Tel. 354 431 326 nebo 606 904 996 a nebo hofmann@radioegrensis.cz

Přidat nový příspěvek