Dyleň 13.7. 2013

Milan Sklenář 18.07.2013
Tak Vás všechny zdravím.

Dne 13.7. 2013 proběhlo na Dyleňské hoře v areálu věže setkání příslušníků pohraniční stráže a zároveň setkání všech kteří sloužili na pracovištích Dyleňské věže.
Setkání se velice vydařilo, počasí nám také přálo a jídla a pití bylo dostatek, hudba to též zvládla na jedničku a vše proběhlo ve velice přátelském kruhu. Co se týče účasti tak chlapi od PS se sešli ve velkém počtu ale horší to bylo s účastí nás co jsme sloužili na věži to mne docela sklamalo jelikož se nás sešlo opravdu jenom několik, je to škoda jelikož majitel věže pan Antonín Hofmann umožnil prohlídku věže i přístup na ochoz věže odkud je nádherný a nezapomenutelný výhled za což mu velice děkuji.
Ale i když se nás nesešlo mnoho bylo o čem povídat a hlavně vzpomínat na léta dávno minulá kdy jsme byli mladí a odsloužili tu nějaký ten den, já jsem byl na věži od čtvrtka 11.7. do neděle 14.7. a pomáhal s přípravami celé akce tak jsem si Dyleně zas trochu užil bylo tam opravdu nádherně a hlavně tam byla při přípravách super parta jako HROM z Dyleně Zdeněk Drexler, Zdeněk Trešl, Antonín Hofmann a mnoho dalších za což ji patří velký DÍK.
A ještě na závěr poděkování organizátorům celé akce Klubu Českého pohraničí Dolní Žandov a panu Hofmannovi za propůjčení areálu Dyleňské věže.

Milan Sklenář

Přidat nový příspěvek